Wynajem łodzi i jachtów motorowych

wynajem łodzi i jachtów motorowych

Zrealizuj marzenia i odważ się na wynajem łodzi. Naszym klientom oferujemy wynajem łodzi i jachtów motorowych. Sopot, Zatoka Gdańska, a nawet całe wybrzeże Bałtyku – tam nas spotkasz. Wynajem jachtów wraz z paczką znajomych lub z rodziną to gwarancja niezapomnianych chwil podczas morskiego rejsu. Morska bryza, fale i wiatr we włosach - to wszystko zapewni Ci wynajem łodzi i jachtów motorowych.

Chcesz spędzić czas na Bałtykiem w towarzystwie bliskiej osoby lub znajomych i popływać? Od 1997 rok pomagamy spełniać marzenia wielu ludzi oferując czarter jachtów motorowych, czarter łodzi motorowych, a także wynajem.
Aktywny wypoczynek nad Bałtykiem? Gdańsk lub Sopot oglądany z morskiej perspektywy? Nie ma lepszej formy spędzenia wolnego czasu, niż żeglowanie po kanałach i zwiedzanie miasta z prosto z pokładu jachtu. A jak aktywnie to najlepszym pomysłem staje się wynajem łodzi. Sopot, Kołobrzeg, Hel – gdziekolwiek jesteś, masz szansę na spędzenie niepowtarzalnych chwil w wodach Morza Bałtyckiego.

Romantyczny zachód słońca, wschód słońca o wczesnej godzinie, szum fal i relaks w najlepszym wydaniu – zapytaj tych, co spróbowali. Dla wielu brakuje słów, aby opisać wrażenia. Można jednak je przeżyć – warunek to wynajem łodzi lub wynajem jachtów. Nie bez powodu, z roku na rok przybywa liczba miłośników żeglarstwa.  Wynajem łodzi i jachtów motorowych to doskonała okazja do nauczenia się lub zweryfikowania umiejętności żeglarskich. Wynajem jachtów to świetna propozycja zarówno dla tych, którzy stawiają dopiero pierwsze kroki za sterem, ale także dla wszystkich wilków morskich. 

Jeśli interesuje Cię nasza oferta, czarter łodzi motorowych lub czarter jachtów motorowych to Twój tegoroczny cel, zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i wszechstronne wyposażenie. Zapraszamy zarówno do portu jachtowego w Nieporęcie, jak do nowo otwartej Mariny w Sopocie. Stanowiska cumownicze wraz z ujęciami bieżącej wody i przyłączami elektrycznymi są do Waszej dyspozycji. Zapraszamy do rezerwacji łodzi. Poza czarterem, świadczymy szereg profesjonalnych usług pozwalających na beztroskie i niezapomniany urlop bez przykrych niespodzianek.