Aqua Line Service

Jachty, łodzie, czarter, szkolenia -

Aqua Line Service to firma specjalizującą się w organizacji aktywnego wypoczynku na wodzie. Na szeroko pojętym rynku motorowodnym działamy od 1997 roku. Z roku na rok poszerzamy horyzonty swojej działalności, aby stworzyć naszą ofertę jak najbardziej atrakcyjną. Dzięki kreatywności i zdobytemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie sprostać każdym Państwa wymaganiom. Nasza praca to nasza pasja.

Jachty oraz łodzie motorowe nowe i używane -

Firma oferuje kompleksową sprzedaż łodzi nowych i używanych ich obsługę oraz profesjonalny serwis.

Jako jedyni profesjonalnie specjalizujemy się w organizacji imprez integracyjnych, promocyjnych, sportowo-rekreacyjnych i turystycznych a także ekskluzywnych spotkań i eventów biznesowych na pokładzie luksusowych jachtów motorowych oraz przy wykorzystaniu łodzi motorowych, motorówek, pontonów i skuterów wodnych.

Kupując u nas lub wynajmując łódź możecie Państwo skorzystać z portu jachtowego oraz usług dodatkowych takich jak szeroko pojęty serwis, zimowanie oraz transport. Port znajduje się nad Zalewem Zegrzyńskim w odległości zaledwie 10 km od Warszawy. Dysponujemy stanowiskami cumowniczymi z pełną infrastrukturą i obsługą.

Dla wszystkich chętnych korzystania z zakupionej lub wynajmowanej łodzi zapraszamy do nowej mariny w Sopocie, która charakteryzuje się wysokim standardem i niepowtarzalnym klimatem. Port ten jest jednocześnie naszą bazą i portem macierzystym w okresie sezonu.

Aqua Line Service to również firma która była i jest współtwórcą przedsięwzięcia o nazwie Akademia Marina. Pod nazwą tą kryje się podmiot , którego głównym celem jest organizacja i prowadzenie szkoleń motorowodnych, organizacja imprez nawodnych oraz propagowanie turystyki rekreacji na wodzie. Udostępniamy również Akademii Marina nasze jachty motorowe.

Standard szkoleń i czarterów motorowych -

O standardzie naszych usług i imprez świadczy wciąż rosnąca liczba stałych klientów, dla których odkrywamy nowe pomysły i atrakcje. W okresie od kwietnia do listopada organizujemy rejsy w Basenie Morza Bałtyckiego oraz pobliskich wód śródlądowych.

Od  2012 roku nasza firma jest autoryzowanym dealerem angielskiej stoczni, produkującej luksusowe jachty motorowe marki PRINCESS.